Kontakt information -
Shell TruckDiesel

De flesta av våra stationer är automatstationer, därför kan det vara bra att veta att du naturligtvis kan höra av dig till oss för personligt kontakt.

Namn Område Telefon E-post
Mattias Paulsson Chef Företagsmarknad 070-3288186 mattias.paulsson@st1.se
    08-55548186  
Cathrin Iden Chef Affärsutveckling 076-8788206 cathrin.iden@st1.se
    08-55548206  
Mattias Ivarsson Regionchef Väst 070-8284736 mattias.ivarsson@st1.se
    08-55548171  
Daniel Jansson Regionchef Syd 070-6984452 daniel.jansson@st1.se
    08-55548111  
Dan Sjöberg Regionchef Norra Norrland 076-9418161 dan.sjoberg@st1.se
    08-55548161  
Lars Öhman Regionchef Södra Norrland 070-3288170 lars.ohman@st1.se
    08-55548170  
Lars Eriksson Regionchef Mitt 076-9478142 lars.eriksson@st1.se
    08-55548142  
Raymond Plånborg Innesäljare 070-3756769 raymond.planborg@st1.se
    08-55548416  
Jeanette Boström Innesäljare 070-3288554 jeanette.bostrom@st1.se
    08-55548045  
Pontus Erneholm Innesäljare 076-9498280 pontus.erneholm@st1.se
    08-55548280  
Kundservice euroShell  helgfria vardagar 8-16 0200-810 400 euroshell@st1.se