Kontakt information -
Shell TruckDiesel

De flesta av våra stationer är automatstationer, därför kan det vara bra att veta att du naturligtvis kan höra av dig till oss för personligt kontakt.

 

Namn Telefon e-post
 Mattias Paulsson
Chef Företagsmarknad
0703 288 186
08 55 54 81 86
mattias.paulsson@st1.se
 
Cathrin Iden
Chef Affärsutveckling
0768788206 cathrin.iden@st1.se
 Mattias Ivarsson
 Regionchef Väst
0708-284736 mattias.ivarsson@st1.se
 Daniel Jansson
 Regionchef Syd
0706 984 452
 
daniel.jansson@st1.se
 
 Lars Öhman
 Regionchef Nord
0703 288 170
08 55 54 81 70
lars.ohman@st1.se
 
 Lars Eriksson
 Regionchef Mitt
0769 478 142
08 55 54 81 42
lars.eriksson@st1.se
 
 Raymond Plånborg
 Innesäljare/Support/Prisadmin
0703 756 769
08 55 54 84 16
raymond.planborg@st1.se
 
 Jeanette Boström
 Prisadmin/Support/Innesälj
0703 288 554
08 55 54 80 45
jeanette.bostrom@st1.se
 
 Pontus Erneholm
 Support/Prisadmin/innesälj

0769 498 280
08 55 54 82 80

pontus.erneholm@st1.se
 

Kundservice euroShell företagskort

Tel: 0200-810 400
Vardagar 08:00 - 16:00
Mail:euroshell@st1.se