Kontakt information -
Shell TruckDiesel

De flesta av våra stationer är automatstationer, därför kan det vara bra att veta att du naturligtvis kan höra av dig till oss för personligt kontakt.

 

Namn Område Telefon E-post
Mattias Paulsson Chef Företagsmarknad 070-3288186 mattias.paulsson@st1.se
    08-55548186  
    08-55548206  
Mattias Ivarsson Regionchef Öst 070-8284736 mattias.ivarsson@st1.se
    08-55548171  
Magnus Casparson Regionchef Syd 070-8218172 magnus.casparson@st1.se
    08-55548172  
Lars Eriksson Regionchef Mitt 076-9478142 lars.eriksson@st1.se
       
Nicholas Sahlberg Regionschef Västra Götaland 08-55548173  
    070-8928173 nicholas.sahlberg@st1.se
    08-55548142  
Raymond Plånborg Innesäljare 070-3756769 raymond.planborg@st1.se
    08-55548416  
Pontus Erneholm Innesäljare 076-9498280 pontus.erneholm@st1.se
    08-55548280  
Kundservice euroShell  helgfria vardagar 8-16 0200-810 400 euroshell@st1.se